Обяви за работа в Бургас от bg-rabota.com

Обяви за работа

Монтажници скеле

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 16.05.2023 , разгледана 2898 пъти

Ние сме CJ Support Services - водеща международна компания, предоставяща лизинг на персонал за строителни проекти на големи европейски компании.
За проект в БЕЛГИЯ търсим:

МОНТАЖНИЦИ СКЕЛЕ

Основни задължения:

• Сглобяване и разглобяване на различни конструкции;
• Инспектиране и подбиране на годни за употреба материали, като тръби, плоскости и фитинги;
• Издигане на скелета в съответствие с проекта или документите за съответствие;
• Транспортиране, товарене и разтоварване на скеле от камион/платформа;
• Правилно и безопасно пренасяне, повдигане, спускане и използване на материали от скеле върху работна платформа;
• Обезопасяване с предпазни парапети и предпазни мрежи;
• Разглобяване на скеле след приключване на строителните работи;
• Извършване на работните дейности по безопасен и добросъвестен начин;
• Следване на устни и писмени инструкции;
• Опазване на строителната техника и материали с цел намаляване вероятността от щети или загуби;

Изисквания:

• Добра физическа форма;
• Опит при работа на скеле и на строителни обекти;
• Добро познаване на всички аспекти от изграждането на скеле, способност за визуализиране на проект преди да е изграден;
• Способност за безопасна работа на височина;
• Отлични умения за спазване на крайни срокове и способност за работа при неблагоприятни метеорологични условия;
• Притежаване на шофьорска книжка;
• Наличието на сертификат за безопасна работа на височина се счита за предимство;
• Владеене на английски език
• Фирмата не осигурява виза - Работниците е необходимо да имат позволение да работят в европейска страна

Какво предлагаме:

• Атрактивно възнаграждение
• Възможност за работа на наш обект в Белгия
• Осигурено настаняване
• Осигурено работно облекло и екипировка
• Полети, организирани и платени от компанията
• Осигурен транспорт до и от обекта
• Бонус за препоръчване
• Сключване на трудов договор с българска фирма - CJ Support Services.

Пратете своето CV на английски на: sofiabg@cjsupportservices.com

Предоставените лични данни ще бъдат използвани от CJ Support Services единствено и само за целите на настоящия подбор.

Град: Всички

Телефон: 0877807545

Имейл: sofiabg@cjsupportservices.com

Лице за контакти: Галяна Георгиева