Обяви за работа в Бургас от bg-rabota.com

Обяви за работа

Мениджър на проекти

Обява за работа в Перник за "Администрация", публикувана на 12.08.2017 , разгледана 1816 пъти

За свой клиент, който е голяма индустриална компания с международни клиенти и проекти и с местоположение област Перник търсим

Отговорности:

• Изясняване на целите на проекта с клиенти
• Планиране, координиране и проследяване реализацията на проекта от спецификацията до масовото производство
• Планиране на задачите за проекта и определяне на ресурсите
• Определяне на рискове, свързани с проекта
• Постоянен мониторинг и докладване на напредъка на проекта до всички заинтересовани страни
• Работа в тясно сътрудничество с екип от инженери
• Комуникация с клиенти по отношение на техническите изисквания и сроковете за изпълнение
• Спазване бюджета и сроковете на договора
• Оценяване на проектните проблеми и взимане на решения за достигане на качеството
• Управление на всички процеси чрез бизнес информационни системи

Изисквания:

• Магистърска степен по инженерство
• 3 години опит в управлението на проекти / програми
• Много добри комуникативни умения
• Умения за ръководене на проекти
• Отличен английски - устен и писмен

Клиентът предлага:

• Мотивираща заплата и бонусна система
• Професионално обучение
• Работа в приятна работна атмосфера
• Възможности за професионално развитие

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

НАШИТЕ УСЛУГИ КЪМ КАНДИДАТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Заплащане: 1500-4500

Град: Перник

Телефон: 024172723

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова